Diamond FX to gama różnego rodzaju akcesoriów (na przykład pędzle do charakteryzacji, silikon charakteryzatorski) oraz sprawdzonych farb do charakteryzacji. Dbamy o to, aby oferować produkty wyłącznie najwyższej jakości, przeznaczone do efektów specjalnych tj. sztuczna krew, czy silikonu, produktu umożliwiającego charakteryzację i tworzenia m.in. sztucznych ran i blizn.

Farby do malowania twarzy i do ciała Diamond FX są już marką uznaną na całym świecie przez profesjonalistów zajmujących się dziedzinami takimi jak body painting, face painting, cosplay i charakteryzacja twarzy. Powoli również w Polsce te dziedziny rozwijają się, co pozwala na łatwiejszy dostęp do starannie wyselekcjonowanego asortymentu. Malowanie twarzy to już nie tylko zabawa dla dzieci, ale przede wszystkim osobna dziedzina sztuki: czy to jako cosplay – czyli przebieranie się za różne postaci z filmów, komiksów i anime, body painting – malowanie ciała zamiast na płótnie, co roku organizowane są międzynarodowe festiwale i konkursy, czy face painting – kolejna dziedzina cząstkowa body paintingu, gdzie okazuje się kunszt i powstają fantazyjne wzory tylko na buzi przy użyciu farb do twarzy.

Jeszcze parę lat temu niewiele osób słyszało o body paintingu, face paintingu i cosplayu. Dziś stały się one ważną częścią popkultury. Teraz farby do twarzy to już "zabawa" na poważnie – przede wszystkim dla dorosłych. Charakteryzacja stała się kolejną dziedziną – znaną co prawda już od jakiegoś czasu – w której obecnie działają nie tylko profesjonaliści, ale również laicy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku – na DiamondFX.pl znajdziesz różnego rodzaju akcesoria charakteryzatorskie, a także farby fluorescencyjne i neonowe.

Produkty Diamond FX zapewniają łatwe używanie, również dla osób niedoświadczonych w dziedzinach takich jak body painting, cosplay i face painting. Dziś w swoich czterech ścianach można uczyć się tajników profesjonalnej charakteryzacji. Liczne przykłady dostępne w Internecie przekładają się bezpośrednio na to, że wzrasta też liczba samouków zajmujących się face paintingiem.

Zapraszamy do zakupu produktów z naszego sklepu charakteryzatorskiego!


Mapa dojazdu